O projekte

O projekte

O projekte

Rezidencia Nová Bytča – Thurzove Sady, prináša jedinečné bývanie pre všetkých ktorí túžia po vlastnom bývaní v kvalite, ktorá zodpovedá modernej dobe a uspokojí aj náročných klientov.

Opýtajte sa nás

Prinášame pre vás

Predstavujeme Vám dlho očakávaný projekt nových bytov v Bytči. Tento projekt spĺňa to, čo mesto Bytča dlhodobo potrebuje a my prinášame investíciu a realizáciu bytových domov úž o niekoľko dní. Od 7.10.2019 zahajujeme výstavbu týchto bytov v ktorých nájde bývanie množstvo nových obyvateľov. To svoje si nájde každý s veľkosťou od 35 m2 v jednoizbovom, do 120 m2 v štvorizbovom byte. Predpokladaná doba výstavby je plánovaná na 18 mesiacov.

Nízkoenergetické bývanie Máme pre Vás novú generáciu bytových domov v prevedení ako nízkoenergetická budova v kategórii A1, ktorá dostala modernú architektúru z kvalitných materiálov..

Kvalitná konštrukcia Byty budú vyhotovené s dôrazom na kvalitu vykonaných prác a v neposlednom rade kvalitu použitých materiálov. Základy zo železobetónu, založené na pilotách do hĺbky až 7 metrov, obvodové ako aj vnútorné priečky zhotovené z pálenej tehly, zateplenie muriva minerálnou vlnou, je nesporná výhoda a záruka zdravého bývania.

Parkovanie a odkladací priestor Vyberajte z ponuky 1 – 4 izbových bytov. Ku každému bytu patrí pivnica a jedno parkovacie miesto.

Spoločné priestory K bytovým domom bude postavené detské ihrisko a oddychová zóna s množstvom zelene kde môžete tráviť svoje voľné chvíle..

Široký výber Na prízemí bytového domu bude komerčná zóna, pre obchod, prípadne služby. Od druhého podlažia po šieste poschodie sú navrhnuté byty veľkosti od 35 po 120 m2 v ktorých si nájde to svoje každý nový obyvateľ.

Bezstarostné nasťahovanie Dokončenie bytov vrátane, podláh, interiérových dverí, obkladov a sanity v kúpeľni, je zárukou spokojnosti a istoty, že v bytovom dome po nasťahovaní nebudete počuť stavebný ruch susedov dokončujúcich si svoje bývanie.

Výťah a podlahové kúrenie Kúrenie zabezpečené vlastným vykurovaním plynom, podlahové kúrenie v každom byte, kvalitný výťah nemeckej výroby a množstvo iného presvedčia o nadštandarde ktorý vám chýbal k bezproblémovému bývaniu.

Dlhoročné skúsenosti Naša spoločnosť v tomto čase odovzdala 42 nových bytov v okrese Púchov novým majiteľom, ktorí sa taktiež tešia vysnívanému domovu. K dobrému výberu prajeme šťastnú ruku.

Hľadáte nový domov?

Vyplňte kontaktný formulár alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktných údajov na tejto stránke a my vám projekt radi predstavíme.

Predajca:

Lukáš Majerčík, Reality Holding+

+421 905 750 373

icon

info@rezidencianovabytca.sk

Financovanie:

Ľubomíra Gašpieriková

+421 907 148 190